Do tej pory nie udało się stwierdzić jednoznacznie szkodliwości sieci 5G - wywiad z profesorem Aleksandrem Sieroniem

Autor: Andrzej Ficek 2021-03-09 18:54:50

 Przydatność 5G jest bezsporna i nie ma od tego ucieczki. Nie ma ucieczki bo my potrzebujemy nowoczesności.- rozmawiał Andrzej Ficek

 

AF-Panie Profesorze! Czy technologia 5G stanowi zagrożenie dla ludzi?

 

AS-Historycznie rzecz biorąc, zawsze gdy pojawiały się informacje o nowych emitentach fal elektromagnetycznych pojawiały się też grupy ludzi głęboko przekonanych, że na pewno są one szkodliwe. Przypominam sobie pewien artykuł sprzed bardzo wielu lat który opisywał, że jeden z dzielnych policjantów amerykańskich złapał kogoś na radar mierzący szybkość samochodu. Ten kierowca później zmarł. Wyciągnięto więc z tego wniosek, że na pewno zaszkodził mu ten radar powodując śmiertelne szkody w organizmie .

 

AF- W czym technologia 5G jest lepsza od dotychczasowych?

 

AS - Problem polega na zrozumieniu jednej rzeczy. Jeżeli ktoś z państwa czytelników zrobiłby sobie zdjęcie twarzy, i zdjęcie to położyłby na kartce papieru, i zapytałby ile potrzeba punktów aby odwzorować twarz to powiedziałbym, na początku,że sto. Powbijalibyśmy szpilki w te charakterystyczne miejsca, po czym zdjęlibyśmy zdjęcie. Na pytanie czy to jest już ta twarz o której myślimy odpowiedź by była ,że NIE. Następnym etapem będzie tysiąc szpilek. Ktoś by powiedział, że oczywiście jest lepiej. Następnym etapem będzie 10 tys szpilek i tak dalej. Domyślacie się państwo, że mówię o sytuacji w której rozwój telefonii jest związany z ilością przekazywanych informacji.

 

AF- Czy technologia 5G wpływa na rozwój medycyny?

 

AS- Telefonia 5G ma coraz większe częstotliwości co tym samym niesie za sobą znacznie więcej informacji niż telefonia 4 G. Te informacje są potrzebna. nie tylko do odwzorowania naszej mowy czy przesyłanego obrazu, ale również do przesyłania informacji które są istotne w sensie medycznym.mJeżeli na przykład przesyłamy informację radiologiczną czyli zdjęcie które trafia do radiologa aby je opisał, to jeżeli dołożymy więcej punktów informacyjnych będziemy mieli większą szansę, że czułość i dokładność obrazu będzie większa. Tym samym jest to ważne dla diagnostyki medycznej i pacjenta.

To jest wytłumaczenia dlaczego stosowane są coraz większe częstotliwości. Bo im większa częstotliwość to tym większa ilość plików informacyjnych.

 

AF- A co ze szkodliwością sieci G5?

 

AS- Do tej pory nie udało się stwierdzić jednoznacznie szkodliwości tej sieci. A takich badań jest jednak mnóstwo. Sam prześledziłem je w dużej ilości i zajmowałem się tym bardzo szeroko, i zajmuję się nadal. Do tej pory nie udało się potwierdzić że te dotychczasowe częstotliwości były szkodliwe. Ale pojawiają się informacje, że np. noszenie w kieszeni telefonu komórkowego powoduje zmniejszenie spermatogenezy lub, że powoduje raka mózgu itp. Te informacje pojawiają się co jakiś czas bo media rządzą się swoimi prawami i sensacja typu ,że ktoś umarł z powodu G5 napędza czytelników a tym samym oglądalność i zyski wydawców.

Oczywiście czekamy na nowe badania które coś pokażą więcej, ale analizy danych które są do tej pory dostępne, wskazuje że praktycznie szansa na to ze coś się może zdarzyć jest niewielka  Chociaż jako prof. medycyny który ocenia wiele spraw mam świadomość ,że czasem weryfikacja może nastąpić dopiero po kilku latach.

Np. sprawa szczepionki na Covid-19 która została teraz zastosowana? My nie wiemy czy ona będzie skuteczna przez pół roku, rok a może przez kilka lat, Dlatego życie weryfikuje badania medyczne. Zwłaszcza badania szkodliwości które towarzyszą zarówno farmakologii, jaki czynnikom fizycznym.

W związku z tym, pojawiają się grupy ludzi określanych jako „płaskoziemcy”, którzy zawsze doszukują się spiskowej teorii dziejów. Pierwszą teorią było to, że gdy Bil Gaets wprowadzi technologię 5G to spowoduje zagrożenia na całym świecie. Następną grupą byli Iluminaci. Kolejne teorie spiskowe głoszą ze 5G jest bardzo szkodliwe dla zdrowia i życia ludzi.

Otóż technologię 5G już wprowadzono. Wprowadzono w niektórych dużych miastach europejskich. Bardzo szeroko wprowadzono ją w Azji. Wprowadza się już teraz w USA. I okazuje się że do tej pory nie ma żadnych potwierdzonych informacji o ich szkodliwości,.

 

AF- Jeżeli nie szkodzi to może pomaga?

 

AS- Tak! Jest dużo danych o ich przydatności. Ponieważ zwiększa się ilość przesyłanych informacji . A jeżeli zwiększa się ilość informacji to w podtekście można zrozumieć dlaczego jest taka wojna technologiczna między USA a Chinami.

 

Otóż ilość informacji która może być tam przesyłana jest równa ilości informacji która może być odtworzona albo uzyskana. W związku z tym informacje związane z 5G są czymś co może usprawnić nie tylko nazwijmy to umownie układy szpiegowskie ale może usprawnić również technikę. Na przykład może usprawnić odwzorowanie materiału który jest odtwarzany przez roboty pracujące np.na dużej hali  w obszarze 1 km kwadratowego. Wtedy tam jest potrzebny tylko jeden człowiek aby włączył i wyłączył te roboty, a z części elementarnych wychodzi coś złożonego.

 

Podsumowując te trzy punkty

 

1- nie ma do tej pory żadnych badań które by świadczyły że 5G może być szkodliwe i może wpływać na zdrowie ludzi albo wpływać na stosunki społeczne.

2- przydatność 5G jest bezsporna i nie ma od tego ucieczki. Nie ma ucieczki bo my potrzebujemy nowoczesności. A nowoczesność to jest liczba informacji. Każdy z nas pracował kiedyś na starych komputerach a teraz na nowych. Każdy z nas oglądał kiedyś telewizor który miał tyle a tyle pikseli a teraz ma o wiele więcej co umożliwia oglądanie obrazu w o wiele większej ostrości

3-wojny które się toczą pomiędzy gigantami którzy produkują technologie 5G są oczywista ze względu na możliwość dużych zysków. Jeżeli można przy tej okazji coś sprzedać to każdy czy to Chińczycy czy Amerykanie starają się to zrobić i zarobić. Dotyczy to też zagadnień szpiegowskich bo dzięki technologii 5G. można uzyskać o przeciwniku więcej informacji a tym samym zdobyć przewagę militarną.

 

Profesor Aleksander Sieroń jest lekarzem  internistą , kardiologiem, angiologiem, hypertensjologiem, balneologiem a także specjalistą w zakresie medycyny fizykalnej. Od wielu lat pełnił funkcje Konsultantów Wojewódzkich m.innymi z chorób wewnętrznych i medycyny fizykalnej. Od 5 lat jest Krajowym Konsultantem w Dziedzinie Angiologii. Posiada godność Doktora Honoris Causa Narodowego Ukraińskiego Uniwersytetu w Użgorodzie oraz Politechniki Śląskiej, gdzie także ma tytuł Honorowego Profesora.

 

 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u