Serca i Antonina zwycięzcami FMT

Autor: SAA 2021-10-11 10:45:04

Trio z Wrocławia, zespół Serca i Antonina decyzją jury zdobył nagrodę Grand Prix 15. Festiwalu Młodych Talentów!

Potraficie wzbudzić szacunek i jestem pewna, że odniesiecie sukces – mówiła Katarzyna Nosowska, przewodnicząca jury do finalistów– Nigdy

w życiu nie zwątpcie. Jak nie dziś, to jutro, jak nie drzwiami to oknem.

 

Do sobotniego finału wybrano trzy zespoły: Dressed As Humans z Warszawy, Elektro Mahatma z Kalisza i wrocławski zespół Serca i Antonina.

 

I właśnie ekipa znad Odry, Serca i Antonina wygrała tegoroczną edycję festiwalu.

 

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie cyfrowe singla przez wytwórnię Kayax w ramach projektu "My Name Is New” i związane z tym działania promocyjne i public relations, oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

 

 

Serca i Antonina

 

Wrocław

 

Serca to duet elektroniczny powstały z połączenia dwóch odległych światów. Tworzących go producentów w składzie Radek Baranowski i Kamil Jagiełło dzieli ogromna przestrzeń. Artyści na co dzień tworzą muzykę alternatywną i… punk rockową. Ich wspólnym językiem jest język bitów, onirycznych sampli i brzmień syntezatorowych. Do współpracy przy premierowym materiale Serca zaprosili wokalistkę – Antoninę, z którą momentalnie złapali wspólne fale. Efektem jest wspólna EP pt. „Egzotyczne sny”, która jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych.

 

15. Festiwal Młodych Talentów odbył się w dniach 8-9 października br. w Szczecinie. Gwiazdami festiwalu byli Tymek i Zalewski.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u