Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów

Autor: UM Lublin 2022-01-13 17:41:34

Galeria Ratusz zaprasza do fotograficznej wędrówki po świecie zwierząt i roślin. Autorami prac prezentowych na wystawie są artyści zrzeszeni w Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody, który niedawno obchodził swoje 25-lecie

Wystawa „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów” jest kolejną edycją corocznej prezentacji dokonań artystów zrzeszonych w Związku. Dwudziestu dwóch autorów przedstawia świat przyrody widziany z wielu różnych tematycznie i stylistycznie fotograficznych punktów widzenia – od makrofotograficznych zbliżeń po rozległe krajobrazy, od scenek rodzajowych z życia ptaków po abstrakcyjne grafiki na pniu spalonego w pożarze lasu drzewa. Oglądając wystawę można się przekonać jak nieograniczony wyobraźnią jest świat światła, barw i kształtów natury.

 

 

Związek Polskich Fotografów Przyrody jest stowarzyszeniem twórczym, które poprzez wspólne działania umożliwia fotografom wszystkich rodzajów fotografii przyrodniczej odnalezienie własnej drogi do realizacji swojej pasji.

 

 

Wystawa jest dostępna do 7 lutego br. w Ratuszu (pl. Łokietka 1, I piętro), po wcześniejszym umówieniu. Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem 81 466 1915 w godzinach 7.30-15.30.

 

© 2018 Super-Polska.pl stat4u