NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ ODSZEDŁ NASZ KOLEGA – ASP. LESZEK KITA

Autor: MSWiA 2023-10-26 09:13:14

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 października 2023 roku, nagle w wieku 40 lat, zmarł nasz Kolega asp. Leszek Kita - policjant Komisariatu Policji VI w Krakowie. Rodzinie i bliskim, kondolencje, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Aspirant Leszek Kita w szeregi policji wstąpił w 2008 roku. Służbę rozpoczął w Komisariacie Policji VIII w Krakowie, następnie pełnił ją w Komisariacie Policji V w wydziale kryminalnym, a przez kilka kolejnych lat obejmował stanowisko dzielnicowego w tej jednostce. Od sierpnia 2021 roku służbę pełnił w Komisariacie Policji VI, najpierw jako detektyw w pionie kryminalnym, a następnie jako oficer dyżurny tego komisariatu.

W pamięci koleżanek i kolegów zapamiętany zostanie jako osoba życzliwa, empatyczna, na którą zawsze można było liczyć. Kierownictwo krakowskiej Policji, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego.

Cześć Jego pamięci!

© 2018 Super-Polska.pl stat4u