Napis „I love Lublin” wróci odnowiony

Autor: UM Lublin 2023-11-14 08:36:41

Jeszcze dzisiaj rozpocznie się demontaż „I love Lublin”, charakterystycznego napisu znajdującego się w centrum miasta. Ma to związek z renowacją świąteczno-noworocznej iluminacji miejskiej i gruntownym odświeżeniem każdego z jej elementów. Instalacja powróci na Plac Litewski w zimowej odsłonie. na początku grudnia

Iluminacja miasta, która zdobi centrum Lublina w okresie świąteczno-noworocznym, po raz pierwszy przechodzi kompleksową renowację. Zakres zamówienia obejmuje odbiór, demontaż, czyszczenie, lakierowanie i wymianę wszystkich komponentów składających się na poszczególne elementy iluminacji, włącznie z napisem „I love Lublin”, co zapewni jej gruntowne odświeżenie po wielu sezonach użytkowania. Napis „I love Lublin” po 2 listopada zniknie z przestrzeni miasta, ale powróci w to samo miejsce w zimowej szacie, z elementem w kształcie choinki. Po świętach w miejscu choinki pojawi się serce, znane z dotychczasowej wersji napisu. 
 


 

Napis „I love Lublin” po raz pierwszy pojawił się w Lublinie latem w 2019 r. na czas Carnavalu Sztukmistrzów.


 

Wyłonionym w przetargu wykonawcą kompleksowej renowacji iluminacji świąteczno-noworocznej Lublina jest Multidekor S.A z Piastowa.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u