#zostajewdomu – Roksana Węgiel lubi pogo?!

Autor: mat prasowe RPD 2020-04-03 09:37:02

Ma dwa koty, kocha sztuczne futra i różowy kolor. Kto myśli, że wie już wszystko o Roksanie Węgiel, ten może być zaskoczony. Okazuje się, że młodej gwieździe nie przeszkadza, jak jej fani wpadają czasami w szalony taniec zwany... pogo

Internetowe spotkanie live z Roksaną w ramach akcji Rzecznika Praw Dziecka i młodych artystów #zostajewdomu przyciągnęło prawdziwe tłumy na profil PopSztos na Instagramie. 5000 wielbicieli jednocześnie chciało pytać gwiazdę o jej pasje i usłyszeć, jak śpiewa specjalnie dla nich. Nie zawiedli się. Roksana ochoczo, z uśmiechem opowiadała o sobie i wspominała ulubione występy - włącznie z tym, na którym zobaczyła, że ludzie do jej utworów tańczą pogo, znane raczej z koncertów ostrych kapel rockowych.

Był też wyjątkowy konkurs. Młoda gwiazda losowała fanów, którzy mogli na żywo zaśpiewać samemu lub wspólnie z nią jej hity. I wygrywali super nagrody! Czytniki e-booków ufundowane przez Rzecznika Praw Dziecka i płyty z piosenkami Roksany Węgiel.

Równie wspaniale młodzi internauci bawili się w poprzednie dni akcji Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka i młodych artystów #zostajewdomu. Już od 26 marca codziennie o godzinie 15 na profilu PopSztos na Instagramie spotykają się na żywo ze swoimi muzycznymi idolami. Oprócz Roksany byli tam też 4Dreamers, Alicja Szemplińska, Marcelina Szlachcic, Carla Fernandes i Adam Kubera.A przed nami kolejne spotkania live – z Viki Gabor, Zuzą Jabłońską, AniKą Dąbrowską, a także z Idą Nowakowską i Rzecznikiem Praw Dziecka. 

Dodatkowo na kanale PopSztos na Youtube niemal codziennie pojawiają się specjalne koncerty, nagrywane w domach przez młode gwiazdy.

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizowali akcję #zostajewdomu, by zachęcić dzieci i młodzież do pozostania w domu podczas wymuszonej przez epidemię kwarantanny, a przy okazji pokazać im, że ich idole robią to samo, a kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

Tu weźmiesz udział w akcji Rzecznika Praw Dziecka i polskich gwiazd #zostajewdomu:  

kanał Youtube   - https://www.youtube.com/channel/UCBSUYjtP6WCqk0uXImWhk9A 

Instagram  - https://www.instagram.com/popsztos/?hl=pl

Spotkania i koncerty, które wciąż przed nami:

 

3.04 – live Zuza Jabłońska / koncert Marcelina Szlachcic

4.04 – live AniKa Dąbrowska 

Więcej o akcji Rzecznika Praw Dziecka i młodych gwiazd

© 2018 Super-Polska.pl stat4u