Tomasz Bagrowski wicemistrzem Polski

Trener gorzowskiego Klubu Sportów Walki SEKRET Tomasz Bagrowski został wicemistrzem Polski służb mundurowych w kickboxingu. Zawody rozegrane zostały w miniony weekend w Rzeszowie.
Była to druga edycja Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie dla służb mundurowych i biorąc pod uwagę liczbę uczestników na pewno nie ostatnia. Zgłosiło się ponad 150 zawodników z 77 klubów z całej Polski.

Do rywalizacji przystąpili funkcjonariusze Policji, Służby Więziennej, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Straży Miejskiej oraz Wojska Polskiego. Zawody zostały rozegrane w dwóch formułach walki planszowej: pointfighting (walka przerywana na punkty) i kick light (walka ciągła z uderzeniem na udo).

Nie będący w pełni dyspozycji Tomasz Bagrowski, który praktycznie z łóżka stanął na macie, ograniczył swój start tylko do walki przerywanej. Rywalizując w najbardziej odsadzonej kategorii wagowej -79 kg. Nasz zawodnik zdobył srebrny medal, przegrywając minimalnie 1 punktem w finałowej walce z aktualnym wicemistrzem Polski seniorów Przemysławem Sułkowskim.