">

" />

"Kartaczewo 2023" w Gołdapi: Święto Kartaczy i Wspólnoty

Autor: Warmińsko-Mazurski UW 2023-08-11 09:01:49

6 sierpnia w Gołdapi przyniósł prawdziwą ucztę dla smakoszy - Festiwal Pogranicza "Kartaczewo 2023", który odbył się pod znakiem pysznych kartaczy! Ta regionalna impreza okazała się nie tylko okazją do delektowania się wyjątkowymi potrawami, ale także do wyłonienia Mistrzów Kartaczy - mistrzów w sztuce przygotowywania tych smakowitych specjałów.

Mistrzów Kartaczy wyłoniono w trakcie festiwalu, a ich umiejętności kulinarne zostały docenione i uhonorowane. To dla nich była wyjątkowa chwila, a ich kulinarna pasja zdobyła uznanie zarówno odwiedzających, jak i jury festiwalowego konkursu.

Udział w tym wspaniałym święcie wziął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artrur Chojecki wraz z jego wsparciem i gratulacjami dla Mistrzów Kartaczy. Ich pasja i wysiłek włożony w przygotowanie pysznych potraw z pewnością zasługiwały na uznanie.

Dla najmłodszych uczestników Festiwalu również przygotowane były miłe niespodzianki! Wojewoda podarował upominki dla małych zwycięzców, aby podkreślić wagę ich radości i obecności w tym wyjątkowym dniu. Po wspaniałym święcie kartaczy, Wojewoda udał się na mecz lokalnej drużyny Rominty Gołdap. To była okazja, aby wspierać lokalne inicjatywy sportowe i cieszyć się z lokalnej pasji i zaangażowania.

Dziękujemy Gołdapi za wspaniałą gościnność i udział w Festiwalu Pogranicza "Kartaczewo 2023". To dzięki takim wydarzeniom tworzymy silniejszą wspólnotę i dzielimy się radością z lokalnych osiągnięć i pasji. Wojewoda razem z wszystkimi uczestnikami i mieszkańcami Gołdapi spędził niezapomniany dzień pełen smaku, radości i wspólnej zabawy.

© 2018 Super-Polska.pl stat4u